s t a j n i a

o s t r ó w i e c

KJ Ostrówiec to kameralny ośrodek jazdy konnej, położony 17km od granic Warszawy w Ostrówcu (powiat Otwocki), przy drodze wojewódzkiej nr 801.

Nasze Konie

Levante

Łokietek

Caligul

Coco

Feldorado

Argonit

Verlindo

Gama

Dziad 🙂

Karat

Pani Baresi czyli Wonderwoman ​

Klondike​

Wodehouse Bacchus

Piotr Jarosz

trener

KS OSTóWIEC

Trener z 30 letnim doświadczeniem, w pełni oddany swojej pracy i podopiecznym. Jego zaangażowanie można odczuć w każdym momencie pobytu w stajni. Dba o dobrostan koni i buduje świadomość jeźdźców, przygotowując ich do zawodów o różnym stopniu trudności. Posiada licencję szkoleniowca PZJ. Uwielbia cieszyć się razem z podopiecznymi z osiąganych przez nich wyników ;))))    

Olga Rzycka

ZAŁOŻYCIELKA

KS OSTRóWIEC

Z wykształcenia psycholog, z zawodu coach, konsultantka, personalna trenerka.
Autorka książek i bloga. Od najmłodszych lat związana z końmi, a ośrodek to spełnienie jej dziecięcego marzenia. Kobieta o niesamowitej energii, zarażająca uśmiechem i pozytywnym podejściem do życia. Właścicielka
firmy szkoleniowej Development 4 Executives oraz Centrum
konferencyjno-szkoleniowego Polna70
w Józefowie.
    

033_zaborowski_148684-kopia

Fabrice Carrieu

 

Mózg operacyjny, bez którego biznes nie działałby tak skutecznie. Niezwykle ciepły i odpowiedzialny człowiek z dużym doświadczeniem w zarządzaniu. Przez 20 lat umiejętnie prowadził duże zespoły (2500-3000 ludzi) a teraz dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodszym pokoleniem menedżerów i dyrektorów. Prowadzi szkolenia, coachingi i mentoringi.    

Skontaktuj się z nami

Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek: 8:00-21:00
Weekend: 8:00-21:00

Znajdź nas

Ostrówiec 128 koło Otwocka
Tel: +48 517 905 738
Email: stajnia@stajniaostrowiec.pl